11:57

Błażej i pierwszy tydzień wakacji

Pierwszy tydzień wakacji za nami. Błażej nadal nie jest zadowolony z tego, że o siódmej rano nie idziemy do samochodu, żeby wyruszyć do przedszkola. W zamian dostał między innymi wizytę na basenie. Było fajnie, ale jednak bez tego uśmiechu, który pojawia się podczas wyjazdów z kolegami i koleżankami. Organizujemy też zajęcia plastyczne, ostatnio stemplowanie... ale oczywiście też nie są takie świetne jak wiecie gdzie;)
Mimo wakacji Błażej wcale nie odpoczywa. Trzy razy w tygodniu ma rehabilitację i jeszcze w sobotę zajęcia w "pająku". Wygląda na to, że wszystko, co robimy zaczyna przynosić konkretne efekty. Otóż Błażejek bardzo ładnie samodzielnie stoi (ok, nie do końca samodzielnie, bo opierając się o ścianę) i trzymany pod pachami uczy się kroczyć (!!!!). Próbujemy nagrać film, jak to robi, ale na razie nie ma zgody głównego aktora. 
Za to na dzisiejszych zajęciach zgodził się na uwiecznianie:


Co do zbiórki, nadal powoli się rozkręcamy, robimy Błażejowi bloga po angielsku, czekamy na odpowiedzi z różnych fundacji. Wierzymy, że będzie dobrze:):):)
3 komentarze:

 1. Biedny Błażejek tęskni za dziećmi.
  Niestety musi przetrwać ten lipiec.
  Życzymy, żeby dużo ludzi przyłączyło się do zbiórki na operację serduszka
  Błażejka. :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odliczamy dni:) Sierpień będzie ładny, urodziny, później powrót do przedszkola...tylko ten lipiec;)

   Usuń
 2. Trzymamy kciuki za przetrwanie lipca i zbiórkę :). Czarujemy :)

  OdpowiedzUsuń