12:04

NOWINY

W końcu możemy przekazać nową, bardzo ważną informację. Otóż podjęliśmy decyzję, że Błażejek pojedzie na operację serca do profesora Malca do Munster. Głęboko wierzymy, że to dla niego jedyna szansa na życie. Bez kolejnego etapu korekty serduszka nadejdzie czas, że zacznie mu się pogarszać i wtedy nie będzie już ratunku. Gdyby natomiast operacja się udała, Błażej będzie miał wyższe saturacje, czyli krew będzie bardziej natlenowana i miałby siłę na naukę chodzenia  i wszystkiego innego, czego nadal nie potrafi. W Polsce tę operację przeprowadza się inną, bardziej obciążającą organizm metodą. Poza tym Błażej ma za wąską tętnicę płucną, by zabiegu mogli podjąć się kardiochirurdzy z Polski. Dlatego wierzymy, że wyjazd do Niemiec jest najlepszą możliwą metodą częściowej naprawy chorego Blażejkowego serduszka.
Błażej ma założone subkonto w Fundacji Cor Infantis, która pomaga zbierać środki na wyjazdy dzieci na operacje do Munster. Zaczynamy zbiórkę pieniędzy.
Potrzeba aż 37 500 euro, ale wierzymy, że z Waszą pomocą się uda! Bardzo prosimy o wsparcie i z góry dziękujemy!

Błażejowi można pomóc dokonując wpłaty na rachunek Fundacji:
Fundacja na rzecz dzieci z wadami serca Cor Infantis
86 1600 1101 0003 0502 1175 2150 z dopiskiem „Błażej Kwiecień”
Dla wpłat zagranicznych:
USD PL93 1600 1101 0003 0502 1175 2024
EUR PL50 1600 1101 0003 0502 1175 2022
Kod SWIFT dla przelewów z zagranicy: ppabplpk

5 komentarzy:

 1. Przyłączamy się do zbiórki. Pierwszy przelew pójdzie jeszcze dzisiaj. Myślimy, że jeśli każdy wpłaci choć trochę, uzbiera się z tego poważniejsza suma. Powodzenia! :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam:) Jestem mamą małego Michałka (ur. 21.07.2010r.). Jesteśmy po operacji met.Fontana w Munster. 5.XII.2013r. odbyła się operacja (i uważam że to była najlepsza decyzja jaką podjęliśmy z mężem w naszym życiu). Michaś ma się dobrze i fajnie się rozwija. Dużo lepiej saturuje, zaczął w końcu rosnąć, zniknęło zasinienie, nie meczy się tak jak dotychczas i wzrosła jego odporność. Właśnie wysyłam na konto Błażeja przelew do Cor Infantis. Jeżeli będziecie Państwo potrzebować dodatkowych informacji, pomysłów na zbiórkę, kilku porad odnośnie wyjazdu itd. służę pomocą i proszę o kontakt.
  POWODZENIA :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy i bardzo chętnie poproszę o wskazówki:) Bo na razie mam tylko takie oczywiste pomysły, czyli kilka fundacji. Jeśli mogę prosić o pomoc to baaaardzo będę wdzięczna za maila wysłanego na moje mojego maila, czyli kilijanek.milena@gmail.com
   Mam nadzieję, że i my podjęliśmy dobrą decyzję i kiedyś będziemy mówić, że była najlepszą jaką podjęliśmy:)

   Usuń
 3. 21 yr old Desktop Support Technician Taddeusz Prawle, hailing from Whistler enjoys watching movies like Chapayev and Astronomy. Took a trip to Historic City of Sucre and drives a Ferrari 400 Superamerica. odwiedz strone internetowa

  OdpowiedzUsuń