22:44

Błażej i wirusy - kolejne starcie

Dopadł nas jakiś paskudny wirus. Mnie i Błażego dopadł. Bła ma zapalenie krtani, okropnie kaszle i musi przez to siedzieć w domu. Ja podobnie, ale tak bardzo nie tęsknię za dziećmi i zabawami w przedszkolu jak on. Oczywiście przepadła wizyta u okulisty i eeg głowy, ale co tam - nadrobimy!
Jest już lepiej, więc mam nadzieję, że w poniedziałek będziemy mogli wrócić do normalnego trybu życia. I jednocześnie bardzo dziękujemy Babci Grażynie za przejęcie opieki nad nami obojgiem, gotowanie, sprzątanie, a głównie za karmienie i zabawianie Błażucha.
Próbujemy zapewnić chłopcu jakieś rozrywki na poziomie, ale różnie to bywa z jego chęciami. Na pewno można powiedzieć, że nową ulubioną zabawą jest stawianie kropek i dziwnych znaków na papierze za pomocą kredek.


4 komentarze:

 1. "nową ulubioną zabawą jest stawianie kropek i dziwnych znaków na papierze za pomocą kredek" to jest pisanie, Błażej ćwiczy:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie nie wiem, czy to nie za szumne określenie;)

   Usuń
 2. To bardzo dobrze, że już wracacie do zdrowia i babcia Grażynka mogła Wam pomóc w chorobie. Błażejek nie próżnuje gotuje i pisze listy. Brawo, brawo, brawo!
  babcia :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiosna wirusy przegoni :)

  OdpowiedzUsuń