14:46

sto lat!

Od 11.17 Błażej jest już dwulatkiem. Ten rok był dużo lepszy od pierwszego, mniej szpitala, Błaziu kładł nacisk na zabawę, rozwój i poznawanie świata.
Oby tak dalej!
Dzisiejsze przyjęcie urodzinowe umilili wolontrariusze z Fundacji Alma Spei, za co im bardzo dziękujemy. Za tort i prezenty też. Jubilatowi szczególnie przypadła do gustu grająca książeczka. Ale to już pod koniec imprezy. Na początku Błażej był troszkę zestresowany, ale dzielnie zdmuchnął świeczki i nie chciał zdradzić, jakie życzenie pomyślał.16 komentarzy:

 1. Kibicuję Błażejowi już ponad dwa lata, ale dzisiaj mam okazję złożyć życzenie urodzinowe i być pierwszym składającym na blogu :)) Błażejku, wszystkiego co potrzebujesz, co pragniesz. No i jeszcze wyprorokowanych kiedyś przez J23 wspólnych wypadów z Matim :))

  M.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pamiętam jak dwa lata temu Gosia dzwoniłam do mnie zdenerwowana: czemu cesarka tak długo trwa:) - czekałyśmy z Gosia od 9, a potem już po 12 był telefon, że Błażej już jest. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego Błażejku!

  OdpowiedzUsuń
 3. Błażej sam zadzwonił, czy poprosił mamę ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na razie ja go reprezentuję:) Ale on już sięga po telefon:)

   Usuń
 4. Bo pewnie wiedział, jak jest wyczekiwany... :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Sto lat dla Pana B., reszta życzeń zostanie przekazana osobiście wiecie kiedy, wiecie gdzie. Wiecie kto:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Deficyt wiedzy co do miejsca/czasu osoby jest dokuczliwy, ale i intrygujący. Wszystko wskazuje na to, że autorka, sama marcową jubilatka będąc chce w taki trochę tajemniczy sposób dać Wyraz (wyraz Wyraz użyłem tu celowo w podwójnym znaczeniu :P)swojej sympatii dla naszego Jubilata. Trafiłem, czym jeno przez rozum cięty ?

   Usuń
 6. Sto lat Błażejku, dużo, dużo zdrówka życzy koleżanka Julka z rodziną.

  OdpowiedzUsuń
 7. Sto lat, sto lat, sto lat, sto lat
  niechaj zyje nam!
  Niech zyje nam, niech zyje nam,
  sto lat, sto lat, sto lat, sto lat
  niechaj zyje nam!
  Tadam! Tadam! Tralalilaaaa.....
  Slyszysz Błażejku jak głośno spiewamy?
  Wszystkiego najlepszego, Słonce!
  calusy od Elki & co

  OdpowiedzUsuń
 8. Kochany Błażejku gratulacje z okazji ukończenia 2 latek. Życzymy Ci dużo, dużo, dużo zdrówka i radości. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO. Tort jest piękny. MOC BUZIACZKÓW. babcia

  OdpowiedzUsuń